O nas

jJesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją suplementów diety poprzez zastosowanie nowatorskiej metody zwanej gemmoterapią. Nasza misja opiera się na idei zapewnienia Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędnymi priorytetami naszego działania oraz inspiracją jest najwyższa jakość produktów co przekłada się na staysfakcję naszych Klientów. Aby ten cel osiągnąć, produkty, które stworzyliśmy cechuje przede wszystkim staranność w doborze składników. Jakość naszych produktów opieramy na własnej recepturze, będącej wynikiem wieloletnich prac badawczych. Prowadzimy współpracę z największymi autorytetami z dziedziny farmacji oraz jednostkami naukowo-badawczymi.

man working on prescription with modern tablet and microscopeUzasadnieniem dla naszego istnienia i dalszego rozwoju jest zmiana w pro-zdrowotnym myśleniu i prewencyjnej suplementacji żywności mającej na celu zachowanie zdrowia, oraz potrzeba wzbogacania żywności z uwagi na jej przemysłową produkcję i coraz to uboższą zawartość witamin i minerałów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, stworzylismy gamę preparatów, które  wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a swoje produkty opieramy na bazie wyłącznie naturalnych ziół. Główną ich zaletą jest wysoka jakość, skuteczność, brak przeciwwskazań oraz łatwość zastosowania. Oferowane przez Lossen suplementy diety skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją codzienną dietę o niezbędne do życia witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie.